Treningi personalne

Trening personalny to szybka i skuteczna droga do uzyskania wymarzonej sylwetki, poprawy kondycji oraz usunięcia dokuczliwych bólów.
Ćwiczenie pod okiem trenera personalnego jest o wiele bardziej efektywne, ponieważ jest to osoba, która nie tylko zna się na sprzęcie, ale również na ćwiczeniach, jakie należy wykonywać, by pobudzić do pracy odpowiednie partie mięśni, na których nam zależy. Niekoniecznie to, co myślimy, że jest słuszne, faktycznie takie jest. Trener personalny wyjaśni, jakie ćwiczenia wykonywać oraz – co ważniejsze – jak je wykonywać.

Zaletą treningów personalnych jest możliwość dopasowania odpowiedniego rodzaju aktywności nie tylko do konkretnej osoby ale również do czasu jakim dysponuje. Treningi personalne skierowane są do grona klientów, którzy oczekują od treningu indywidualnego podejścia, motywacji, wsparcia i osiągnięcia stawianych sobie celów.

Zapraszamy do skorzystania z treningów personalnych :)

Treningi personalne prowadzą:

Mariusz Nowak – dyplomowany trener personalny, diatetyk, pasjonat zdrowego stylu życia. Doświadczony trener, którego cieszą sukcesy swoich podopiecznych.

Angelika Czajęcka – trener, certyfikowany instruktor ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Nie boi się dać w kość :)

Damian Pryczyński – dietetyk oraz trener. Pasjonat sportów walki.

Beata Betty Wińska – szkoleniowiec oraz trener. Potrafi „wyprostować” każdy kręgosłup, prowadzi treningi dla osób z urazami.