Nasz zespół

Mariusz Nowak
Dyplomowany Trener Personalny, uczestnik wykładów z dietetyki sportowej w teorii i praktyce w ramach sportów siłowych i wytrzymałościowych. Człowiek o wielkich ambicjach i zamiłowaniu do Bodybulding’u.
Jego zaangażowanie i oddanie pracy jest ogromne czego dowodem są jego zadowoleni podopieczni.
Uczestniczy w wielu imprezach sportowych, które pomagają mu zdobywać nową wiedzę i przekazywać ja innym.

Beata „Betty” Wińska
szkoleniowiec oraz instruktorka rekreacji ruchowej z wieloletnim doświadczeniem w branży fitness, stale podnosząca swoje umiejętności. Uczestniczka a także organizatorka wielu szkoleń, konwencji, warsztatów w dziedzinie fitness i tańca. Energetyczna i zawsze uśmiechnięta. Jej zajęcia to duża dawka sportu i pozytywnej energii.

Kasia Walczak
Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness- licencja B zdobyta u cenionego w Europie mastera Janniego Lindeque. Uczestniczka wielu szkoleń, konwencji i warsztatów, stale doskonaląca swoje umiejętności, będąca zawsze zorientowana w tendencjach i nowinkach świata fitnessu.
Fitness to jej sposób na życie, litry wylanego potu,setki spalonych kalorii oraz satysfakcja klientów to jej znak rozpoznawczy. Zaraża niesamowitą energią, sprawia, że uczestnicy zajęć przekraczają swoje własne możliwości. Dla odmiany spokój i wyciszenie odnajduje w bardziej mentalnych formach typu pilates.
Przekonaj się sama!

Adrian Bober
Aktualny zawodnik i dwukrotny mistrz świata MMA 2015 i 2016 federacji WTKA. Posiadacz czarnego pasa (1 dan) Karate Shotokan pod trenerem shihanem Tomaszem Byjosem (6 dan), wielokrotny mistrz Europy oraz Polski karate.

Damian Pryczyński
Trener personalny, dyplomowany instruktor, pasjonat.

Kasia Płaczek
Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Uczestniczka wielu seminariów.

Kasia Kędzierska
Certyfikowana instruktorka Zumby. Od lat związana z tańcem, prawdziwa pasjonatka oraz „Zumbiara”, uśmiechnięta, zarazi Cię swoją energią :)

Klaudia Piejko
Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonatka ćwiczeń wzmacniających i spalających. Prowadzi dynamiczne, energetyczne zajęcia z porywającą muzyka, nie boi się „dać w kość” ;)

Michał Roch
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, certyfikowany instruktor sportów siłowych, trener personalny, konsultant ds. żywienia, dietetyki sportowej oraz suplementacji. Od 2014 roku czynnie startuje w
zawodach kulturystycznych. Finalista Mistrzostw Polski oraz złoty medalista na Uniwersyteckich Mistrzostwach Polski. W przeszłości był profesjonalny graczem komputerowy z ogromną nadwagą! Obecnie jest
pasjonatem sportów siłowych, a także zdrowego stylu życia. Służbowo właściciel sklepu detalicznego BODYPAK w Dąbrowie Górniczej oraz zawodnik teamu BODYPA.